HAVER & TYLER – nasz silny alians w technologii przetwarzania minerałów

Technologia przetwarzania minerałów zyskuje na ważności w Grupie HAVER. Przy rosnącym zapotrzebowaniu na technologie przetwarzania minerałów oraz w świetle zmniejszających się zasobów i rezerw minerałów na świecie, firma HAVER & BOECKER reaguje zbierając wiedze ekspercką z różnych swoich spółek zależnych – z korzyścią dla klientów.

Nowo utworzona spółka HAVER NIAGARA GmbH, w Münster (dawniej Pion Maszyn Münster, jednostka biznesowa firmy HAVER & BOECKER OHG), firma HAVER & BOECKER Latinoamericana, Brazylia, i firma W.S. TYLER, Kanada, połączyły się w połowie marca 2012 r. pod nową nazwą HAVER & TYLER. Ten alians zastępuje nazwę Haver Screening Group.

Procesy nastawione na jakość dla branży wydobywczej od jednego dostawcy.

Wachlarz produktów firmy HAVER & TYLER obejmuje procesy dla sektora wydobywczego, minerałów i kruszyw przemysłowych. A początku tego łańcucha znajduje się przetwarzanie minerałów i wypłukiwania materiałów. Zważywszy, że dobre materiały mogą być podawane bezpośredniej obróbce, drobna frakcja może być przystosowana do sprzedaży w wyniku peletyzacji. Dziesięciolecia doświadczenia w połączeniu z wynikami najnowszych badań w wyniku współpracy między spółką HAVER ENGINEERING w Miśni i Politechniką Bergakademie Freiberg dostarczają najnowszych technologii i najlepszych wyników.

Szeroki zakres zastosowań w innych obszarach

Technologie odsiewania, płukania i peletyzacji firmy HAVER & TYLER są stosowane także w sektorze wydobywania węgla, rud, diamentów, szlachetnych kamieni i złota. Nadają się także znakomicie do wydobywania piasku, żwiru, naturalnego kamienia oraz do recyklingu. Inne obszary to sektor cementu, wapnia i gipsu.

Top