HAVER & BOECKER

Posiadając zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów, firma HAVER & BOECKER opracowuje i produkuje maszyny do pakowania i przesiewania dla branży przetwórstwa surowców. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii pakowania, sortowania, logistyki i przetwarzania.
Firma HAVER & BOECKER buduje oryginalne maszyny z nazwą znaną na całym świecie.

Dwa piony firmy pod jednym dachem

Firma HAVER & BOECKER to tradycyjna rodzinna firma średniej wielkości. Pod jednym dachem łączy piony spółki: wyroby z drutu oraz maszyny.
Pion wyrobów z drutu produkuje tysiące różnych siatek do przesiewania, filtrowania i pomiaru. Posiada także stabilną pozycję w a obszarze architektury.
Pion maszyn to specjalista w sektorze opakowań i przetwarzania minerałów. Produkuje i sprzedaje maszyny i urządzenia do napełniania i przetwórstwa luźnych sypkich materiałów.

Nasza gwarancja sukcesu

Pasja dla innowacji i otwartość na świat to elementy gwarancji sukcesu od czasu utworzenia firmy HAVER & BOECKER w roku 1887. Ponadto, wsparcie zapewnia rodzina właścicieli oraz zdolność firmy do szybkiego dostosowania się do szybko zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Blisko na całym świecie

Jako ambitny dostawca globalny, firma HAVER & BOECKER nieustannie opracowuje produkty wyznaczające trendy oraz procesy produkcyjne, które nie tylko spełniają zapotrzebowanie rynkowe, ale także zgodne z potrzebami pogłębiającej się globalizacji.

Międzynarodowa działalność firmy zapewnia stały kontakt i wsparcie w celu spełnienia Państwa oczekiwań i wymagań.

Rzut okiem

Pion Wyrobów z Drutu i Maszyn firmy HAVER & BOECKER

Dyrektor Zarządzający Inż. Walter Haver (Dyrektor Zarządzający, Wyroby z Drutu)
Florian Festge (Dyrektor Zarządzający, Pion Maszyn)

Forma spółki OHG
Rok założenia 1887
Zakres produktów Plecione produkty druciane, sprzęt do pakowania i przetwarzania
Liczba pracowników rok 2017  na całym świecie ponad 3000
Praktykanciokoło 40/rok
Sprzedaż Grupy 2017 490 mln euro
Top