Goodtech

Wprowadzenie

Od ponad 20 lat Goodtech dostarcza klientom na całym świecie najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania do pakowania szerokiej gamy materiałów sypkich w worki typu Big Bag (FIBC - Flexible Intermediate Bulk Container). Zakres produktów obejmuje urządzenia pracujące na zasadzie brutto (produkt ważony w worku), netto (porcjowanie przed napełnieniem worka), a także w pełni automatyczne linie konfekcjonujące. Nasi klienci mają szeroki wybór instalacji napełniających oraz akcesoriów kompatybilnych z workami Portabulk®. Urządzenia mogą być także dostosowane do zapotrzebowania przyszłego użytkownika, nasz doświadczony zespół inżynierów jest w stanie od podstaw zaprojektować i zbudować stację napełniania spełniającą oczekiwania klienta.

Urządzenia Goodtech są w pełni zgodne z obowiązującymi regulacjami dotyczącymi przepisów bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wydajność w zależności od właściwości produktu, rodzaju worka i zastosowanego systemu napełniania sięga nawet 150 T/h.

Poza stacjami napełniania Big Bagów typu Portabulk®, Goodtech dostarcza kompletne rozwiązania z zakresu logistyki, składowania, śledzenia i identyfikowania produktów, a także urządzenia peryferyjne jak stacje zgrzewające i formujące worki, przenośniki, drukarki, etykieciarki,  czy nośniki worków.

System pakowania netto NWF (Net Weight Filling)

System pakowania z dużą wydajnością, dochodzącą do 100 t/h, wyposażony w specjalną głowicę dozującą zapewniającą optymalny przepływ produktu oraz regulowany króciec nasypowy mogący obsłużyć różne rodzaje worków. W zależności od wymagań, stacja napełniania netto dodatkowo może zostać wyposażona w jednostkę zgrzewającą przekładkę worka, hak formujący, drukarkę, etykieciarkę, filtr odpylający oraz inne urządzenia peryferyjne.

http://www.youtube.com/watch?v=tCCEO16l0Dw

System pakowania brutto GWF (Gross Weight Filling)

Wszechstronny system napełniania zawiera teleskopowy króciec współpracujący z każdym rodzajem worka typu Portabulk®. Stacja napełniania GWF jest kompatybilna z większością urządzeń peryferyjnych, może być dostarczona także jako jednostka mobilna.

Automatyczne linie pakujące FAB (Fully Automated Bagging)

Elastyczne, wydajne i w pełni zautomatyzowane linie pakowania współpracujące ze stacjami pracującymi w oparciu o system netto i brutto. Wszystkie czynności związane z napełnieniem worka, takie jak nałożenie na króciec, nadmuch, porcjowanie, zgrzewanie przekładki odbywają się bez udziału personelu obsługi. Istnieje także możliwość rozbudowy pracujących obecnie linii pakowania i wyposażenie ich w elementy automatyki.

http://www.youtube.com/watch?v=yYIVeQynkHQ
http://www.youtube.com/watch?v=1QIJG2fzTdM

Top