Firma

HAVER & BOECKER Polska

Firma HAVER & BOECKER Polska została założona w roku 2005 a jako członek Grupy Kapitałowej HAVER mogła ona pokryć swoimi działaniami rynek polski oraz pewne rynki wschodniej Europy.

Dowiedz się więcej...

HAVER & BOECKER

W oparciu o zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów, firma HAVER & BOECKER opracowuje i produkuje maszyny pakujące i przesiewające dla przemysłu przetwarzania materiałów. Oferuje ona innowacyjne rozwiązania dla technologii pakowania, przechowywania, logistyki i przetwarzania.

Dowiedz się więcej...

HAVER TYLER

Przeróbka minerałów zyskuje na znaczeniu w ramach Grupy HAVER. Przy coraz większym zapotrzebowaniu na technologie przeróbki minerałów oraz zmniejszającej się jakości złóż mineralnych oraz ich światowych zasobów, firma HAVER & BOECKER odpowiada na to dostarczaniem pakietowych eksperckich rozwiązań poprzez różne firmy zależne – z korzyścią dla klientów.

Dowiedz się więcej...

BEHN + BATES

Behn + Bates jest jedynym producentem maszyn pakujących na świecie specjalizującym się w budowie urządzeń przeznaczonych wyłącznie do przemysłu spożywczego. Pełna ochrona produktu oraz wydłużenie czasu przydatności do użycia są naszym priorytetem, z pakowaczkami Behn + Bates nawet higroskopijne (np. dekstroza) lub wrażliwe na zawilgocenie produkty w czysty, szybki i dokładny sposób konfekcjonowane są w worki 1,5 – 50 kg.  Rodzaj opakowania odgrywa drugorzędną rolę: doskonałe wyniki osiągane są dla worków wentylowych wykonanych z papieru lub PP, jak również dla worków otwartych prefabrykowanych i formowanych z rękawa foliowego (PE).

Dowiedz się więcej...

Feige Filling

Jak napełniacie wiadra farbą? Ten problem może rozwiązać nasza jednostka zależna (filia) FEIGE FILLING mająca swoją siedzibę w Bad Oldesloe, Niemcy. Nasi specjaliści od spraw pakowania cieczy i produktów o konsystencji pasty zapewniają technologie i maszyny do napełniania materiałów budowlanych, środków chemicznych, farb, lakierów oraz środków spożywczych. Produkty te mogą być dozowane do beczek, wiader, kanistrów, paletopojemników (DPPL) lub worków.

Dowiedz się więcej...

Goodtech

Od ponad 20 lat Goodtech dostarcza klientom na całym świecie najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania do pakowania szerokiej gamy materiałów sypkich w worki typu Big Bag (FIBC - Flexible Intermediate Bulk Container). Zakres produktów obejmuje urządzenia pracujące na zasadzie brutto (produkt ważony w worku), netto (porcjowanie przed napełnieniem worka), a także w pełni automatyczne linie konfekcjonujące. Nasi klienci mają szeroki wybór instalacji napełniających oraz akcesoriów kompatybilnych z workami Portabulk®. Urządzenia mogą być także dostosowane do zapotrzebowania przyszłego użytkownika, nasz doświadczony zespół inżynierów jest w stanie od podstaw zaprojektować i zbudować stację napełniania spełniającą oczekiwania klienta.

Dowiedz się więcej...

NEWTEC

Newtec Bag Palletizing jest producentem automatycznych systemów paletyzacji i od czerwca 2012 należy do Grupy HAVER®. Ta spółka zależna, z siedzibą w Illzach (Francja), działa w branży systemów paletyzacji od 40 lat. Firma dostarcza rozwiązania do przemysłu chemicznego, nawozowego, cementu, wapna, gipsu, żywności i przemysłu materiałów budowlanych.

Dowiedz się więcej...

Top