Chemia - Wyzwanie

Chcemy oferować naszym klientom na całym świecie niezawodne rozwiązania. które zapewniają wysoką wydajność, optymalną dokładność wagi, czyste i wolne od pyłu pakowanie oraz zapewniające oszczędności materiałów opakowaniowych i energii. Potwierdzają to zarówno nasze systemy manualne, jak i w pełni zautomatyzowane maszyny pakujące.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Jednostka certyfikująca DEKRA EXAM,  potwierdziła naszą wiedzę w dziedzinie ochrony przeciwwybuchowej. Jesteśmy dumni, że w branży opakowań Haver & Boecker jest jak dotąd jedyną firmą, która spełniła warunki wymagane dla bezpieczeństwa w technice pakowania w worki otwarte. Z nami możesz być pewien!

Zapewnienia jakości

Czy nawozy, PVC lub dwutlenek tytanu: nasze maszyny do pakowania i napełniania są optymalnie dostosowane do konkretnego produktu. Wspólnie z naszymi spółkami zależnymi FEIGE FILLING i SOMMER uzupełniamy naszą gamę indywidualnych rozwiązań do napełniania i mieszania produktów płynnych i półpłynnych w przemyśle chemicznym. We wszystkich obszarach oferujemy rozwiązania pod klucz. Nasza nowa spółka zależna NEWTEC BAG PALLETIZING pomaga nam jako specjalista ds. zautomatyzowanych systemów paletyzacji.

Stacjonarna technologia pakowania worków wentylowych

Tradycyjna maszyna pakująca lub w pełni zintegrowane systemy pakujące. Nasze rozwiązania są zawsze gotowe do szybkiego użycia.

Dowiedz się więcej...

System karuzelowy

Pneumatyczny lub turbinowy z 3 do 16 stanowiskami pakującymi: nasza technologia karuzelowa dostosowuje się do Waszych potrzeb.

Dowiedz się więcej...

Top