Cement - specjalny materiał

Masz ciekawy produkt: cement. Mamy rozwiązania dot. opakowań! Nasze rozwiązania tworzymy z naszymi klientami. Czy stacjonarne lub w pełni zautomatyzowane linie do pakowania o wysokiej wydajności, oferujemy nie tylko najlepszy sprzęt, ale koncepcje, która jest przystosowana w najmniejszym szczególe do życzeń klientów.

Skorzystaj z sukcesu

Projektowanie, produkcja i dostawa urządzeń do pakowania cementu od dziesięcioleci jest jedną z podstawowych kompetencji naszej firmy. W ponad 130 krajach zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy nasze rozwiązania przeznaczone do magazynowania, pakowanie i ekspedycji – tak więc jesteśmy światowym liderem. Jest to dla nas potwierdzeniem i zarazem motywacją. Nasi klienci zyskują na tym.

Korzystając ze wspólnych doświadczeń

W ścisłej współpracy z naszą spółkę zależną IBAU HAMBURG nasze portfolio obejmuje systemy silosów  jedno i wielu komorowych oraz terminali cementowych do rozładowywania statków.

Nasza nowa spółka zależna NEWTEC BAG PALLATIZING, to nasz specjalista od automatycznych systemów paletyzacji, wspiera nasze kompetencje jako dostawca kompletnych rozwiązań w branży opakowań.

Stacjonarne maszyny pakujące

1 - do 4-stanowiskowe pakowaczki są rozwiązaniem dla aplikacji stacjonarnych. Oczywiście wszystkie maszyny pakujące mogą być również zautomatyzowane.

Dowiedz się więcej...

Rozwiązania karuzelowe

Synonim sukcesu: HAVER ROTO-PACKER ® to symbol naszego trwającego od dekad pomyślnego trendu w pakowaniu cementu. Jest on podstawą naszych wysokowydajnych linii pakujących.

 

Dowiedz się więcej...

Top